Minimalizm w Twoim wnętrzu: To prosty i zachwycający projekt!Najlepszym sposobem na włączenie minimalizmu do swojego domu jest rozpoczęcie od jasnej koncepcji tego, jak chcesz, aby twoja przestrzeń wyglądała. Możesz to zrobić, robiąc listę cech, które są dla ciebie najważniejsze w pokoju, lub tworząc tablicę nastrojów. Stamtąd możesz zacząć ściągać razem meble i wystrój, który pasuje do Twojej wizji. Być może będziesz musiał dokonać pewnych poświęceń, ale jeśli jesteś w stanie sprawić, by twoja osobista estetyka pracowała dla ciebie, może być tego warta.

Użyj tego samego koloru w całym domu

Jeśli jesteś w stanie pomalować ściany na spójny kolor w całym domu lub mieć wszystkie główne elementy w pokoju w jednym kolorze, możesz stworzyć spójny wygląd i poczucie w całym domu. Tworząc paletę kolorów - czy to wybierając jeden kolor w całym pomieszczeniu, czy też wiele kolorów, które dobrze ze sobą współgrają - możesz stworzyć estetykę projektu, która czuje się połączona. Może to być pomocne, jeśli próbujesz stworzyć estetykę projektu, którą możesz przenieść do całego domu. Możesz również użyć koloru do stworzenia nastroju, co może być przydatne, gdy próbujesz zaprojektować przestrzeń, która jest bardzo różna w dwóch różnych obszarach.

Uniwersalny narożnik

Jeśli potrzebujesz rozkładanej sofy do pokoju gościnnego, lub do salonu, to duży narożnik z funkcją spania może być dobrym rozwiązaniem. Ma nieco rustykalny wygląd, który wielu osobom się podoba. Możesz również użyć go jako dodatkowego miejsca do siedzenia, gdy oglądasz telewizję. Jest dostępny w różnych kolorach, więc możesz znaleźć taki, który wygląda dobrze z twoją przestrzenią i stylem. Kiedy masz mało miejsca, odpowiedzią może być duży rozkładany narożnik z funkcją spania. Są idealne do mniejszych pomieszczeń mieszkalnych i mogą w pełni wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. W razie potrzeby pozwalają przekształcić wygodną sofę do siedzenia w podwójne łóżko.

 

Autor